Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o termínu celozávodní dovolené, která bude probíhat v naší firmě od 29. 7. do 2. 8. 2024.

V této době nebude probíhat expedice zboží.

Objednávky a poptávky, zaslané v tomto termínu, začneme zpracovávat od 5. 8. 2024.

Upozorňujeme Vás na následující termíny vyřizování objednávek:

- poslední termín expedice zboží před celozávodní dovolenou: 25. 7. 2024

- první termín expedice zboží po celozávodní dovolené: od 5. 8. 2024

Přejeme Vám krásné léto.

Diacut zakázkové drážkovací

Diamantové řezací a drážkovací kotouče 1A8 (diamantové pily) pro řezání tvrdokovú, keramiky a v provedení CBN na kalené oceli.

Pro řezání i přesné vybrušování drážek doporučujeme americké kotouče DIACUT.  Diacut je tradiční rodinná firma, která navzdory všem trendům vyrábí všechny své produkty stále doma v USA. Neustálým vývojem a zproduktivňováním výroby se jim daří držet technologický náskok před asijskými konkurenty, a přitom oproti evropským výrobcům nabízejí výhodnější ceny. Unikátní jsou jejich zakázkové kotouče 1A8, které nabízíme

v libovolných šířkách od 0,10 mm vyrobených v toleranci 0,005 mm !!!  

Takže si můžete objednat např. šířku 0,18 mm, nebo 2,62 mm ... Toho lze využít při broušení velmi přesných drážek. Tyto kotouče se upínají do speciálních přírub, které nabízíme i v sadách. Tím lze využít vysokou životnost kotouče protože se po opotřebení upne do příruby menšího průměru, a to až 5x = 5ti násobná životnost. Zde nabízené produkty jsou jen provedení dodávané v poslední době.

Objednat u nás můžete libovolnou šířku kotouče. Pro tento případ nám prosím zašlete běžnou objednávku mimo tento eshop na diapraha@diapraha.cz.