V době celozávodní dovolené od 29. 7. do 2. 8. 2024 nebudeme expedovat zboží.
Objednávky na eshopu budou automaticky přijaty a potvrzeny,  ale zpracovány v následujícím týdnu.
Děkujeme za pochopení.

Platba

Způsoby plateb

Způsob platby v CZK volíte v průběhu objednávky. Platbu za zboží je možné provádět následujícími způsoby: 

1. Platební kartou online

Platba platební kartou online prostřednictvím zabezpečeného poskytovatele GP webpay. Za tuto platbu neúčtujeme žádné poplatky.

2. Dobírka

Platbu na dobírku zaplatíte při převzetí zboží kurýrovi GLS v hotovosti nebo platební kartou. Při vyzvednutí zboží v ParcelShopu zaplatíte v hotovosti. Ne všechny ParcelShopy přijímají platební karty.

3. Bankovní převod - okamžitá úhrada s pomocí QR kódu

Po vyplnění a odeslání objednávky se Vám zobrazí předpis platby s QR kódem, který obsahuje veškeré platební údaje: částka, konstantní symbol, variabilní symbol a číslo bankovního účtu. Uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Po obdržení částky na náš účet Vám zašleme potvrzení objednávky a zašleme zboží dle dostupnosti. Předpis platby můžete použít jako zálohovou fakturu. Konečnou fakturu obdržíte při dodávce zboží.

4. Bankovní převod - splatnost individuální po dodání

Stálí registrovaní zákazníci mohou platit individuálně po dohodě fakturou s individuálně dohodnutou splatností.

5. Slovensko v EUR

Na požádání při nákupu zboží na Slovensko budou ceny v CZK přepočteny do EUR kurzem ČNB z prvního dne v měsíci. V tomto případě zvolte typ platby Bankovní převod - okamžitá úhrada s pomocí QR kódu (cena zde bude včetně DPH) a následně nás kontaktujte s požadavkem zaslání faktury v EUR. Pokud zadáte vaše DIČ a projde ověřením na VIES, nebudeme vám účtovat DPH.

 Upozornění: na zboží vyráběné na zakázku si prodávající vyhrazuje právo požadovat úhradu předem zálohovou fakturou a na takové zboží se nevztahuje zákonná lhůta na vrácení do 14 dní. Pokud nebude platba v případě objednávky zálohovou fakturou uhrazena do 3 dnů od objednání, vyhrazuje si prodejce právo na storno objednávky. Na firemní nákupy na IČ se nevztahuje možnost vrácení zboží bez udání důvodu, ale je možné zboží reklamovat dle reklamačního řádu.