Platba

Způsoby plateb

Způsob platby v CZK volíte v průběhu objednávky. Platbu za zboží je možné provádět následujícími způsoby: 

1. Platební kartou online

Platba platební kartou online prostřednictvím zabezpečeného poskytovatele GP webpay. Za tuto platbu neúčtujeme žádné poplatky.

2. Dobírka

Platíte až při převzetí zboží. Dobírku u dopravce GLS je též možno kromě hotovosti uhradit platební kartou. Příplatek za dobírku k ceně dopravy je 40,- Kč bez DPH.

3. Bankovní převod - PŘEDPLATBA 

Po vyplnění a odeslání objednávky Vám bude doručeno potvrzení objednávky, které obsahuje veškeré platební údaje: částka, konstantní symbol, variabilní symbol a číslo bankovního účtu. Uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky. Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno dle dostupnosti zboží. Na vyžádání Vám bude zaslána před platbou zálohová faktura. Konečnou fakturu obdržíte při dodávce zboží.

4. Bankovní převod - splatnost individuální po dodání

Stálí registrovaní zákazníci mohou platit individuálně po dohodě fakturou s individuálně dohodnutou splatností.

5. Slovensko v EUR

Při nákupu a zaslání zboží na Slovensko v EUR budou ceny v CZK přepočteny do EUR kurzem ČNB z prvního dne v měsíci.

 

Informace k EET

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Upozornění: na zboží vyráběné na zakázku si prodávající vyhrazuje právo požadovat úhradu předem zálohovou fakturou a na takové zboží se nevztahuje zákonná lhůta na vrácení do 14 dní. Pokud nebude platba v případě objednávky zálohovou fakturou uhrazena do 3 dnů od objednání, vyhrazuje si prodejce právo na storno objednávky. Na firemní nákupy na IČ se nevztahuje možnost vrácení zboží bez udání důvodu, ale je možné zboží reklamovat dle reklamačního řádu.

Nejprodávanější výrobci

2021 Copyright DIA-Praha s.r.o.

Tvorba eshopu: Web Revolution Web Revolution s.r.o.